niedziela, 22 marca 2015

Golden Rose Rich Color nr 05 + cekiny 3D

Witajcie.
Niestety ostatnimi czasy nie mam ciekawych pomysłów na manicure, dlatego stawiam na prostotę. Bardzo często widnieją u mnie kolory nude, tak jest i dziś. Golden Rose Rich Color nr 05 to jeden z najbardziej popularnych kolorów riczy wśród blogerek. Jak dla mnie jest taki po prostu... No jest bo jest :P Faktycznie dłonie przy nim nie wyglądają blado, ale sam w sobie mnie nie urzekł - maluje nim, gdy nie mam pomysłu na nic innego. Jakość jak w całej serii, wygodny szeroki pędzelek (przy mniejszej płytce można pokryć paznokieć jednym pociągnięciem), raczej gęsta konsystencja, kryje po jednej warstwie, ale na zdjęciach dwie, standardowy czas wysychania.


Dodatkiem są cekiny 3D - po jednym na każdym paznokciu. Kupując w sklepie Allepaznokcie.pl stwierdziłam, że po co mam przepłacać za ćwieki, których w tej samej cenie jest 50szt, jak mogę sobie zamówić cekiny 3D, które teoretycznie wyglądają tak samo, a słoiczek jest nimi wypełniony do pełna. Jednak na drugi dzień od użycia zauważyłam różnicę... Same zobaczcie:


Pomimo, że manicure był przykryty grubą warstwą top coatu Seche Vite na drugi dzień (choć jeszcze po niecałej dobie od pomalowania) cekiny przetarły się. Nie wyglądało to zbyt estetycznie, jednak nie miałam już czasu ich przemalowywać, gdyż postanowiłam, że przy okazji wyjazdu przetestuję wytrzymałość lakieru. Oto jak wyglądał po 4 dniach:Oprócz przetarcia ozdób, spotkałam się po raz pierwszy z tym, że top coat znacznie przyciemnił lakier bazowy. Widoczne np. tutaj:


Zdarzyło Wam się kiedyś coś podobnego? :) Pozdrowionka ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz