środa, 26 listopada 2014

Wibo Wow Glamour Satin nr 1

Siemano :)
Kolejnym lakierem, jaki wpadł w moje ręce na promocji jest Wibo Wow Glamour Satin nr 1. Jest to bardzo głęboki szafirowy odcień. W rzeczywistości shimmer nie jest aż tak widoczny jak na zdjęciach, jednak czego to aparat nie zrobi... Bardzo trudno jest uchwycić efekt lakieru aparatem. Być może bardziej jest on widoczny na "przeżółkniętym" zdjęciu bez lampy, ale i tak odzwierciedlenie graniczy z cudem ;) Ten sam problem występował, kiedy próbowałam sfotografować inny kolor, więc tak po prostu już jest :)
Lakier rozprowadza się wygodnie, konsystencja jest w sam raz, nie wylewa się na skórki. Pędzelek wygodny. Schnie w kilkadziesiąt sekund, ma satynowe wykończenie, czyli taki półmat. Ostateczny czas schnięcia określam na bardzo dobry. Wytrzymałość? Nie wiem :) Mam go dopiero dobę ;) Jednak kolor jest przepiękny, choć ciemniejszy niż na zdjęciach.
Zapraszam na fotki :)
Aktualizacja:
Teraz mogę coś powiedzieć na temat wytrzymałości lakieru. W drugim dniu noszenia końcówki lekko się przetarły. W trzecim dniu przetarcia były bardziej widoczne, dlatego wytrzymałość oceniam na przeciętną. Zmywanie... Nawet metoda foliowa pozostawiła ślady lakieru, a paznokcie lekko się odbarwiły. Pod tym względem wypadł więc najgorzej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz